Ramazan Konuşmaları, her yıl belirli temalar çerçevesinde alanında uzman isimlerin konuk edildiği bir dijital platform programıdır. 2021 ve 2022 Ramazan aylarında yayımlanan programın ilk yılında “Namaz” ve ikinci yılında “Hz. Peygamber (sav)” temaları yer almaktadır.

İlk yıl kıymetli akademisyen, eğitimci, yazar ve sanatçı konuklarımız namazın ilim, kültür, mimari, musiki ve edebiyat gibi alanlarla ilişkisini ve onun toplumsal yaşamdaki karşılığını anlatmak için ağırlanmıştı. Kayıt altına alınan konuşmalar ise video içerik olarak dijital platformlarda yayımlanmaya başlamış ve seyircilerimizin istifadesine sunulmuştu.

Program yayımlandığı günden itibaren yoğun bir ilgi ile kıymetli seyircilerimizin hanesine konuk oldu.  Biz de seyircilerimizin gösterdiği teveccüh doğrultusunda programdan ayrıca nasıl istifade edilebileceğinin yollarını aramaya başladık ve konuşmaları metne aktararak “Ramazan Konuşmaları Kitaplığı” serisi ile yayıma dönüştürdük.

Serinin ilk kitabı “Ramazan Konuşmaları-Namaz-“ kitabının tüm okuyucularımız için bereketli ve keyifli bir okuma etkinliğine dönüşmesini temenni ederiz.


Özellikler

ISBN: 978-605-71621-4-4

Sayfa Sayısı: 156

Kitap Ölçüleri: 16,5x23,5 cm

1.Baskı Yılı: İstanbul, 2022

Yayınevi: YEKDER Yayınları

Kategori

E-Kitap

Fiyat

Ücretsiz