YEKDER Yayınları “Aile külliyatı” çalışmasına Çocuğumun Din Eğitiminde Aklıma Takılanlar kitabı ile bir yenisini daha ekliyor. 

Ailede Din Eğitimi Programı (ADEP) ile çocuğunun din eğitimine ve dini gelişimine hassasiyet gösteren geniş bir ebeveyn kitlesine ulaşan YEKDER, hazırladığı yayın çalışmaları ile gerçekleştirdiği eğitim seminerlerini desteklemektedir. Çocuğumun Din Eğitiminde Aklıma Takılanlar, ADEP seminerlerine katılan ebeveynlerin seminer sunucularına yönelttiği soruların derlenmesiyle oluşturulmuştur. Derlenen sorularda karşılaşılma sıklığına göre bir eleme yapılmış, seçilen sorular ADEP eğiticileri tarafından cevaplanmış, Doç. Dr. Emine Keskiner’in editörlüğüyle iki kapak arasında toplanmıştır.

Çocuğumun Din Eğitiminde Aklıma Takılanlar, “Çocuk Gelişimi ve Ebeveyn Tutumları”, “İnanç Eğitimi”, “İbadet Eğitimi”, “Kur’an-ı Kerim Öğretimi”, “Medya ve Aile” bölümlerine ayrılarak ebeveynlerin çocuklarının din eğitimi konusundaki sorularını cevaplamayı ve bu konuda bir başucu kitabı olmayı hedeflemiştir.


Özellikler

ISBN: 978-975-98557-7-2

Sayfa Sayısı: 126

Kitap Ölçüleri: 16,5x23,5 cm

1.Baskı Yılı: İstanbul, 2021

Yayınevi: YEKDER Yayınları

Kategori

Kitap

Fiyat

100 TL

(Perakende satışlarımızda %25 indirim uygulanmaktadır.)