11 Temmuz 2022

İLKE Vakfı tarafından artık geleneksel hale gelen bayramlaşma töreni Kurban Bayramı'nda da icra edildi. Yaygın Eğitim ve Kültür Derneği (YEKDER)'de gerçekleştirilen törende İLKE İlim Kültür Eğitim Vakfı, Yaygın Eğitim ve Kültür Derneği (YEKDER), İlmi Etüdler Derneği (İLEM) ve İktisadi Girişim ve İş Ahlâkı Derneği (İGİAD) topluluklarının yöneticileri, çalışanları ve gönüldaşları bir araya geldi.

İLKE Mütevelli Heyeti Başkanı Nihat Erdoğmuş’un selamlama ve tebrik konuşmasının ardından İLKE Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Sunar, İGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Karahan, İLEM Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Macit ve YEKDER Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Türkan kurum faaliyetlerinden bahsetti.

Bayramlaşma törenine katılan gönüldaşların kendi hissiyatlarını paylaştıkları bir ortamda gerçekleşen bayramlaşma; paylaşmanın, kavuşmanın ve birlikteliğin imar edildiği bir ortamda gerçekleşti.

İLKE ve kurumlarının mensupları ve aileleriyle birlikte iştirak ettiği geleneksel bayramlaşma töreninde dağıtılan hediyeler ile çocukların da yüzü güldü. Birlikteliğin coşkulu bir şekilde gerçekleştiği bayramlaşma merasimi hatıra fotoğrafıyla sonlandı.