09 Ağustos 2022

Uzun yıllardır deneyimli eğitmenler eşliğinde özgün içeriği ve dinamik programlarıyla çalışmalarına devam eden YEKDER’in, gençlerin şahsiyet gelişimini desteklemeyi, bağımsız bir kimlik ve üretken bir kişilik sahibi olmalarını hedefleyerek bu yıl başlattığı “YEKDER Yaz Okulu” programının kapanışı gerçekleştirildi.

Gençlik Eğitimleri Komisyonumuz bünyesinde 27 Haziran-5 Ağustos 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilen YEKDER Yaz Okulu’nda; eğitimden kültür sanata, beceri geliştirmelerinden drama çalışmalarına, akıl oyunlarından gezi turlarına, saha etkinliklerinden sportif aktivitelere ve daha birçok faaliyetlerle katılım gösteren öğrenciler eğlenirken öğrendi.

YEKDER Dernek Merkezi’nde gerçekleştirilen programda, Gençlik Eğitimleri Koordinatör Yardımcısı Esra Akdoğan’ın selamlama konuşmasının ardından dönem boyunca yapılan faaliyetlerin yer aldığı bir sinevizyon gösterimi oldu. Program sonu kesilen pastanın ardından katılım belgelerini alan öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafları çekildi.