YEKDER Bülten

Mayıs 2020

YEKDER Ailesi Bayramlaşmada Bir Araya Geldi

Salgın nedeniyle online olarak bir araya geldiğimiz bayramlaşma programımızda yönetim kurulu üyelerimiz, çalışanlarımız ve gönüldaşlarımız ile bayram sevinçlerimizi paylaştık.Bayramın ikinci günü Zoom programı üzerinden gerçekleştirdiğimiz programda Yönetim Kurulu Başkanımız Sedat Özgür’ün selamlama konuşmasının ardından katılımcılarımız duygu ve düşüncelerini paylaştı.

Detaylı Bilgi

YEKDER Ramazan Etkinlikleri İle Evler Şenlendi

YEKDER Yönetim Kurulu Üyesi M. Fatih Sağlam’ın moderatörlüğü ile evlere taşınan program, ramazan boyunca her Çarşamba 16.30’da YEKDER resmi Instagram hesabından canlı yayınla gerçekleştirildi. İlk hafta 29 Mayıs Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Gülsüm Pehlivan Ağırakça ile “Ramazanda Aile ve Çocuk”, ikinci hafta Üsküdar Üniversitesi Arş. Gör. Elif Konar Özkan ve Ümit Yaşar ile "Hikmetli Masallar", üçüncü hafta Adil Kıdıl ile geleneksel ramazan eğlencesi olan "Karagöz-Hacivat", dördüncü hafta ise Kevser Şenle Yılmaz ile "Kuklalarla Hikayeler" konusu ele alındı.

Detaylı Bilgi

Yetişkin Eğitimlerimiz Farklı Çalışmalarla Sürüyor

Yetişkin Eğitimleri Komisyonumuz bünyesinde online olarak gerçekleştirilen “İslam Eğitimi Okumaları”, “Ailede Din Eğitimi Programı Materyal Atölyesi” ile devam ediyor.

Detaylı Bilgi

Mukabele Programımız Tamamlandı!

Yetişkin Eğitimleri Komisyonumuz tarafından düzenlenerek ramazan boyunca devam eden online mukabele programı, son dersinin ardından hatim duası ile sona erdi.

Detaylı Bilgi

Minik Öğrenciler Ev Okulu’nda Mutlu!

Çocuk Eğitimleri kapsamında gerçekleştirilen Ev Okulu programımız “Online” eğitime devam ediyor.

Detaylı Bilgi

Marifetli Öğrencilerimizden Bayram Mesajı!

YEKDER Gençlik Eğitimleri Komisyonumuz bünyesinde yüzlerce gencin yetişmesine katkı sunan Marifet Okulu programımızın marifetli öğrencileri, bayram coşkusunu video konferans ile yaşadı.

Detaylı Bilgi

Ev Okulu Kur'an Gülleri'nde Bayram Heyecanı

Çocuk Eğitimleri Komisyonumuz bünyesinde üçüncü aşamaya kadar gelen Ev Okulu minik öğrencilerimiz, geleneklerini unutmayarak arkadaşları ve aileleriyle bayramlaştı.

Detaylı Bilgi